Finanční účetní - Jihlava

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká logistická společnost Weidel Logistik Service ČR spol. s r.o. působící již více než 26 let v oblasti skladování, distribuce, co-packingu a kompletního fulfillmentu.

Náplň práce:

  • Účtování přijatých a vydaných faktur
  • Zpracování pokladních dokladů
  • Vedení skladové evidence obalového materiálu
  • Spolupráce na měsíční závěrce a reportech pro vedení společnosti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • schopnost řazení priorit zadaných úkolů
  • pozitivní přístup k práci
  • znalost softwaru POHODA výhodou
  • znalost MS Excel na uživatelské úrovni
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • týden dovolené navíc – 25 dnů
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zvýhodněné volání mobilního operátora O2 i pro rodinné příslušníky
  • tankovací karty se slevou na PHM pro soukromé účely
  • zázemí ve stabilní a prosperující firmě s více jak 26letou tradicí
  • mzdové ohodnocení dle dosavadní prokázané praxe
  • neformální, příjemné pracovní prostředí

Místo práce: Jihlava

Termín nástupu: září 2022, popř. dohodou

Stáhněte si pracovní inzerát