Skladník / skladnice - Jihlava

Náplň práce:

  • příjem a zaskladnění zboží
  • kontrola stavu zboží při příjmu vč. dokumentace
  • zajištění plynulého pohybu skladovaného zboží
  • příprava zboží dle požadavků zákazníků
  • výdej zboží a příprava na nakládku
  • pravidelná péče o skladovou techniku (VZV atd.)

Požadujeme:

  • min. základní vzdělání
  • praxe výhodou
  • aktivní přístup k práci
  • pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • dobrý zdravotní stav
  • osvědčení na VZP výhodou, ale není podmínkou (zkoušky, popř. obnovení zajistíme a uhradíme)

Nabízíme:

  • práci na HPP v osmihodinovém směnném provozu Po - Pá, volné víkendy
  • stabilní a výhradně český kolektiv
  • možnost kariérního rozvoje a mzdového růstu
  • týden dovolené navíc - 25dnů
  • stravenkový paušál
  • tankovací karty se slevou na PHM pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zvýhodněné volání mobilního operátora O2 i pro rodinné příslušníky

Místo výkonu práce: Jihlava, Červený Kříž

Termín nástupu: ihned

Stáhněte si pracovní inzerát